úterý 10. května 2022

Kartářka královehradecký kraj

 Občas se každý z nás dostane do situace, kdy neví, kudy dál. Někomu pomáhá sednout si k papíru, vzít do ruky tužku a napsat si plusy a mínusy k tomu, aby si srovnal myšlenky. Někdo jiný zase potřebuje mluvit, mluvit s partnerem, s kamarádkou, sám se sebou. Jako kdyby tím, že řekne všechny možnosti nahlas rovnal své potíže do latě a věděl, jak pokračovat. No a pak jsou tu lidé, ke kterým se řadím poslední dobou také já, kteří píšou plusy, mínusy, promýšlejí všechny možnosti dokola, mluví s rodinou a kamarády a stejně nejsou schopni se rozhodnout, najít tu cestu. Asi pro nás tu jsou další cesty, ty esoterické. 

Pokud i vy patříte do skupiny ezo, určitě víte, jak těžké je najít dobrou kartářku. Byla jsem zvyklá na rychlé výklady (do 20 min), ale pak jsem odcházela s pocitem, že ne úplně vím vše. U Kartářky z Hor je to jinak

Ráda bych vám tedy představila Kartářku z Hor z Královehradeckého kraje, nedaleko Vrchlabí. Paní Sabolová je unikátní. Výklad trvá 60 minut, je možnost se doptávat. Nabízí numerologii, automatickou kresbu, výklad tarotových karet a rodinné konstelace. Využívá kyvadla k diagnostice zdravotního stavu. Její služby jsou rozděleny na dva balíčky, takže je z čeho vybírat. 

Z předpovědí, které byly řečeny se mi 98% splnilo. Někdy to nebylo hned za týden, ale do dvou let vše. Čeho si nejvíc cením a proč se s Vámi dělím o tuto mojí zkušenost byl celkový zážitek z výkladu karet.

Paní mi na začátku ukázala diagnostiku mého zdravotního stavu, i když jsem přišla bez brýlí poznala, že bych je měla nosit i které oko hůře vidí. K mému překvapení poznala kaz na zubu (zubařka potvrdila), nedostatek vitamínů i počáteční myom na děloze. Díky této informaci jsem navštívila lékaře, který opět potvrdil a díky včasnému příchodu začal situaci řešit. Při výkladu týkající se práce byla schopna popsat mou kolegyni (vzhled, vlastnosti a daný problém)... Po celou hodinu jsem seděla a v duchu mi jen padala brada. 

Doporučuji všema deseti

Facebook Kartářka z Hor nebo www.kartarkazhor.czNapište mi do komentáře, pokud jste u paní taky byli :) 

Eloorka

2 komentáře:

  1. Super, díky za fajn tipy. Ještě byste mi mohli poradit, kde sehnat granule pro koťata. Naše kočička si totiž přinesla domů teď pět krásných koťátek. Chceme si je nechat, máme zahradu dost velkou, ale chtěli bychom jim dát trochu kvalitnější stravu, aby rychle koťátka rostla. Tak bych potřebovala zjistit, jaké granule pro koťata jsou nejlepší. ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

    OdpovědětVymazat