úterý 10. května 2022

Kartářka královehradecký kraj

 Občas se každý z nás dostane do situace, kdy neví, kudy dál. Někomu pomáhá sednout si k papíru, vzít do ruky tužku a napsat si plusy a mínusy k tomu, aby si srovnal myšlenky. Někdo jiný zase potřebuje mluvit, mluvit s partnerem, s kamarádkou, sám se sebou. Jako kdyby tím, že řekne všechny možnosti nahlas rovnal své potíže do latě a věděl, jak pokračovat. No a pak jsou tu lidé, ke kterým se řadím poslední dobou také já, kteří píšou plusy, mínusy, promýšlejí všechny možnosti dokola, mluví s rodinou a kamarády a stejně nejsou schopni se rozhodnout, najít tu cestu. Asi pro nás tu jsou další cesty, ty esoterické. 

Pokud i vy patříte do skupiny ezo, určitě víte, jak těžké je najít dobrou kartářku. Byla jsem zvyklá na rychlé výklady (do 20 min), ale pak jsem odcházela s pocitem, že ne úplně vím vše. U Kartářky z Hor je to jinak

Ráda bych vám tedy představila Kartářku z Hor z Královehradeckého kraje, nedaleko Vrchlabí. Paní Sabolová je unikátní. Výklad trvá 60 minut, je možnost se doptávat. Nabízí numerologii, automatickou kresbu, výklad tarotových karet a rodinné konstelace. Využívá kyvadla k diagnostice zdravotního stavu. Její služby jsou rozděleny na dva balíčky, takže je z čeho vybírat. 

Z předpovědí, které byly řečeny se mi 98% splnilo. Někdy to nebylo hned za týden, ale do dvou let vše. Čeho si nejvíc cením a proč se s Vámi dělím o tuto mojí zkušenost byl celkový zážitek z výkladu karet.

Paní mi na začátku ukázala diagnostiku mého zdravotního stavu, i když jsem přišla bez brýlí poznala, že bych je měla nosit i které oko hůře vidí. K mému překvapení poznala kaz na zubu (zubařka potvrdila), nedostatek vitamínů i počáteční myom na děloze. Díky této informaci jsem navštívila lékaře, který opět potvrdil a díky včasnému příchodu začal situaci řešit. Při výkladu týkající se práce byla schopna popsat mou kolegyni (vzhled, vlastnosti a daný problém)... Po celou hodinu jsem seděla a v duchu mi jen padala brada. 

Doporučuji všema deseti

Facebook Kartářka z Hor nebo www.kartarkazhor.czNapište mi do komentáře, pokud jste u paní taky byli :) 

Eloorka

Žádné komentáře:

Okomentovat